נבחרת קטאר בכדורגל לפיפ"א 2022

נבחרת קטאר בכדורגל העפילה למונדיאל 2022. הנבחרת גם עשתה היסטוריה שכן זו הפעם הראשונה בתולדות הכדורגל שנבחרת מאסיה מצליחה להעפיל לשלב הגמר של המונדיאל. מאמר זה מתאר את כל מה שאתה צריך לדעת על נבחרת קטאר בכדורגל, ושחקניה. האם קוטאר יכול לזכות במונדיאל 2022? בואו נתחיל...

מי המאמן הראשי של נבחרת קטאר בכדורגל?

נביל מעלול הוא המאמן הנוכחי של נבחרת קטאר בכדורגל. למרות שהנבחרת עשתה היסטוריה עם ההסמכה שלה, זה לא סיפור חיובי עבור הנבחרת הלאומית. נבחרת קטאר הייתה מושא למחלוקות רבות ומעול היא אחת הדמויות המרכזיות שבמרכז הסערה. מעלול הואשם בשחיתות ובנפוטיזם בתקופתו בניהול הנבחרת. הוא מואשם בשימוש בתפקידו כדי למנות בני משפחה וחברים לתפקידי ניהול מרכזיים. יתר על כן, יש גם שמועות שהוא פרס לחברים בחוזים משתלמים כדי לספק לצוות ציוד ושירותים אחרים.

מוקדמות מונדיאל 2022

קטאר עשתה היסטוריה כשהייתה לנבחרת אסיה הראשונה שהעפילה למונדיאל. הנבחרת צפויה להופיע לראשונה בטורניר גביע העולם 2022. ההעפלה הזו הייתה מוקפת במחלוקת כאשר קטאר מארחת את גביע העולם ב-2022. מונדיאל 2022 יהיה הפעם הראשונה בתולדות הכדורגל שהטורניר מתקיים בחורף. הטורניר צפוי להתקיים בנובמבר או בדצמבר 2022. החלטה זו לארח את הטורניר בחורף שנויה במחלוקת מאוד בפני עצמה. קבוצות וליגות רבות מחו נגד ההחלטה הזו.

סגל נבחרת קטאר בכדורגל למונדיאל 2022

סגל נבחרת קטאר בכדורגל למונדיאל 2022 צפוי להתפרסם בסוף 2020. צפוי כי קטאר תשתמש בטורניר כדי להציג את הסגל שלה למונדיאל 2026. יש תקוות גדולות בסגל 2022 והאוהדים מצפים שקטאר תשפיע בטורניר. האוהדים מצפים שהקבוצה תהיה בין 10 הקבוצות המובילות בעולם עד 2022. כמה מהשחקנים המובילים צפויים להיות בסגל נבחרת קטאר בכדורגל לשנת 2022:

מוחמד אל-ברייק - השחקן בן ה-24 צפוי להיות השוער הראשי של הקבוצה.

זוהייר חמוד - זוהייר חמוד צפוי להיות שחקן מפתח במרכז השדה. מוחמד מונטארי - הקשר צפוי להיות אחד השחקנים המובילים בקבוצה.

Aly Waseem - Aly Waseem צפוי לספק הרבה ניקוד לנבחרת 2022.

מוחמד מונטארי - הקשר צפוי להיות אחד השחקנים המובילים בקבוצה.

הנבחרת הנוכחית

הסגל הנוכחי של נבחרת קטאר הוא סגל חזק. הוא כולל שחקנים מנוסים רבים שמשחקים כדורגל שנים רבות. אלה כוללים את חסן אל-חמד, עבדאללה אל-מוסאווי, יוסוף אל-חוסני וסאלם אל-חאג'רי. יש גם כמה שחקנים צעירים יותר בקבוצה שצפויים להתפתח לשחקנים גדולים. אלה כוללים את מוחמד אל-היידוס, עבדולכרים אל-הג'רי ואחמד אל-מפתח. רוב השחקנים בנבחרת משחקים במועדונים מובילים בליגת הכוכבים של קטאר.

מה הסיכויים של קטאר לזכות במונדיאל 2022?

קטאר עשתה היסטוריה כשהייתה לנבחרת אסיה הראשונה שהעפילה למונדיאל 2022. למרות שהנבחרת עשתה היסטוריה כשהייתה לנבחרת אסיה הראשונה שמעפילה לשלב האחרון של הטורניר, היא גם צפויה להיות הנבחרת האסייתית הראשונה שתודחה בשלב הבתים. יש ציפיות גבוהות מהצוות, ויש שאלות לגבי האם הסגל של 2022 מסוגל לעמוד בציפיות הללו. יש חוסר ניסיון כללי בצוות. רוב הסגל לטורניר גביע העולם 2022 צפוי להיות מתחת לגיל 25. על הסגל של 2022 יפקד שחקן שכרגע בן 21 בלבד. יש ציפיות גבוהות מהנבחרת, ואוהדים רבים של הקבוצה מצפים שקטאר תשפיע בטורניר. צפוי שקטאר תהיה בין 10 הקבוצות המובילות בעולם עד 2022.

מילים אחרונות

קטאר עשתה היסטוריה כשהייתה למדינה הראשונה באסיה שהעפילה לשלב האחרון של גביע העולם. הקבוצה עלתה לכותרות על אירוח הטורניר השנוי במחלוקת שלה. מאמר זה מתאר את כל מה שאתה צריך לדעת על נבחרת קטאר בכדורגל, קמפיין המוקדמות שלה והסגל שלה למונדיאל 2022.